Milí rodiče, pokud i v tomto roce máte zájem o uplatnění slevy na dani pro vaše dítě (děti) docházející do naší mateřské školy, napište, prosím svou žádost na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. a připojte tyto údaje: jméno příjmení a datum narození dítěte, jméno, příjmení a adresa bydliště rodiče, který bude slevu na dani uplatńovat. V nejkratším možném termínu vás budeme e-mailem  kontaktovat, kdy si můžete tiskopis u ved. ŠJ p. Müllerové vyzvednout. Slevu může uplatnit pouze jeden z rodičů.

Děkujeme.

Potvrzení se vydává pro účely uplatnění slevy na dani za zdaňovací období roku 2017, ve smyslu ustanovení § 38l, odst. 2, písm. f) zákona č. 586/1992 Sb. o dani z příjmů, v platném znění. Potvrzení vynaložených výdajů za pobyt dítěte v MŠ v roce 2017  - úplata za vzdělávání podle § 123 zákona 561/2004 Sb., školský zákon, v platném znění.

(Pozn.: potvrzení vydává jakékoli zařízení, poskytující celodenní péči o děti předškolního věku – mateřské školy zapsané i nezapsané ve školském rejstříku, dětské skupiny, lesní školky, firemní školky. Na každé vyživované dítě lze uplatnit slevu až do výše stávající úrovně minimální mzdy,

 za rok 2017 ve výši 11 000,- Kč za jedno dítě.

 Potvrzení se vydává na žádost zákonného zástupce dítěte.