Vážení rodiče a přátelé naší školy děkujeme, že se s námi zapojíte do ankety Strom roku 2016.

12 finálových stromů, které vybrala odborná porota z 57 došlých návrhů, nyní soutěží o titul Strom roku 2016, arboristické ošetření od firmy Prostrom Bohemia i postup do mezinárodní soutěže Evropský strom roku 2017. Anketa je charitativním projektem, a proto je hlasování zpoplatněné. Peníze, které se pro finalistu podaří vybrat, pak navrhovatelé využijí k výsadbě, péči o strom, úpravě okolí nebo jeho větší propagaci. V profilu každého finalisty najdete konkrétní účel, na který výtěžek sbírky poputuje.Tuto anketu pořádá nadace PARTNERSTVÍ více informací najdete na www.stromroku.cz

Námi vybraný strom má číslo 8 se jménem Lípa na Lipce.

 

anketa probíhá v obou školkách a můžete svůj hlas připojit na anketní archy, které budou k dispozici v každé třídě. Archy jsme pořídili za 480,-kč, tyto peníze jsou z peněz za sběr hliníku v obou MŠ. celkem 2015-2016 jsme za hliníková víčka obdrželi 780,-Kč.

Děkujeme Vám, za Ekotým Lenka Wildová, koordinátor EVVO